Image

Praca z sensem. Dobrostan w pracy a ryzyko wypalenia zawodowego

Czy czujesz, że praca pochłania całą Twoją energię i przestaje przynosić satysfakcję? A może masz trudności w utrzymaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym? Czy często zdarza ci się odczuwać stres, zmęczenie i brak energii na co dzień? Czy pracujesz nad swoim dobrostanem w pracy?

Wyzwania wynikające z nadmiernych obciążeń zawodowych i erozji zaangażowania stają się coraz bardziej powszechne. Niewłaściwe podejście do pracy może prowadzić do wypalenia zawodowego, co wpływa na naszą produktywność, zdrowie
i szczęście. Na naszym warsztacie pokażemy Ci, jakie są skutki ignorowania tych ryzyk oraz jak im przeciwdziałać. Dowiesz się, jak jak dbać o swoją psychikę i zdrowie w pracy.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  1. Pokażemy Ci, jak wyznaczyć granice między pracą a życiem prywatnym, aby osiągnąć harmonię i zwiększyć efektywność w pracy.

  2. Poznasz techniki relaksacyjne i sposoby na zadbanie o swoje ciało i umysł, co pozytywnie wpłynie na Twoją motywację i wydajność w pracy.

  3. Nauczysz się rozpoznawać objawy wypalenia zawodowego i jak radzić sobie z tymi sygnałami w codziennej pracy.

Dla kogo

Dla pracowników/czek i zespołów każdego szczebla organizacji – dyrekcji, kadry kierowniczej oraz wszystkich pracowników/czek. 

Zakres czasowy

1 dzień 8h

Image
Image