Image

Zdalnie, ale razem. Jak osiągać cele w świecie pracy rozproszonej

Czy czujesz się czasem zagubiony/a w gąszczu aplikacji i narzędzi, które wykorzystujesz do pracy zdalnej? Czy twoja praca zespołowa wymaga od ciebie nie tylko efektywnej komunikacji, ale również skutecznego zarządzania czasem? Czy uczucie izolacji i trudności w komunikacji stały się twoimi codziennymi towarzyszami?

Pomożemy ci poznać wyzwania wynikające z pracy online i nauczyć się skutecznie zarządzać pracą bez bezpośredniego kontaktu. Zobaczysz, jak utrzymać relacje z zespołem, jak dbać o wyniki oraz motywować siebie i innych w warunkach pracy wirtualnej.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  1. Nauczysz się, jak efektywnie komunikować się z zespołem, wykorzystując różne narzędzia i technologie, aby zapewnić płynność wymiany informacji.
  2. Dowiesz się, jak utrzymać poziom motywacji, jak budować relacje z zespołem i jak efektywnie zarządzać sobą w czasie pracy zdalnej.
  3. Poznasz różne strategie, które pozwolą ci zapanować nad swoim czasem, usprawnić organizację pracy i ostatecznie osiągnąć lepsze wyniki pracy zdalnej.
Dla kogo

Dla pracowników/czek i zespołów każdego szczebla organizacji – dyrekcji, kadry kierowniczej oraz wszystkich pracowników/czek. 

Zakres czasowy

1 dzień 8 h lub 2 dni po 5 h

Image
Image