Image

Doskonalenie od podstaw

Czy zdarza ci się czuć, że praca absorbuje cały twój czas, a zadania ciągle się piętrzą? Czy wolisz unikać trudnych rozmów ze współpracownikami i współpracowniczkami? Czy masz trudności z podejmowaniem decyzji, które mają wpływ na twoją efektywność i karierę? Jeśli tak, to nie jesteś sam/a! W dzisiejszym świecie, w którym wymagania stawiane przed pracownikami/czkami rosną, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności staje się kluczowe.

Szkolenia kompetencji indywidualnych i zespołowych to nie tylko inwestycja w siebie, ale także w sukces organizacji. Już dziś zadbaj o rozwój i stań się bardziej skutecznym i pewnym siebie pracownikiem/czką – pracuj bardziej efektywnie, komunikuj się lepiej z zespołem i podejmuj lepsze decyzje.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  1. Nauczysz się jak planować swoje zadania, wyznaczać priorytety i nimi zarządzać. Dzięki temu zdobędziesz więcej czasu na realizację ważnych zadań, co zwiększy twoją produktywność i zadowolenie z wykonywanej pracy.
  2. Zwiększysz swoją umiejętność rozwiązywania problemów, zyskasz wiedzę na temat technik i narzędzi skutecznych
    w podejmowaniu trafnych i rozważnych decyzji. 
  3. Rozwiniesz zawodową pewność siebie. Nauczysz się efektywnie komunikować myśli i pomysły, rozwiązywać konflikty oraz budować relacje z klientami, współpracownikami i współpracowniczkami.
Dla kogo

Dla pracowników/czek i zespołów każdego szczebla organizacji – dyrekcji, kadry kierowniczej oraz wszystkich pracowników/czek. 

Zakres czasowy

2 dni po 8 h lub 3 dni po 6 h

Image
Image